kalabalıklar içinde yalnızlık diye bişey var
Bunu ilk sen beğen
Bende gözükmüyo bu, sanırım henüz kimse bakmadı haha Profilinize girince en altta son görüntüleyenler var. Orası
Bunu ilk sen beğen
Eyvallah yakışmış ilk sayfaya
bende cok begendim teşekkürler
Bunu ilk sen beğen
YAMAN MENDERES
aktif konular görülse online olanlar görünse daha iyi sanki bende başka kimse yok gibi hissettiriyor
Gampus Net
aktif konular görülse online olanlar görünse daha iyi sanki bende başka kimse yok gibi hissettiriyor
Var zaten. websitede ve uygulama da bu şekilde görünüyor. O mesaja baktığın zaman da uygulamada kayboluyor. Yani hiç bakmadığın konular çıkıyor. Daha sonra birisi mesaj yazarsa tekrar orada görünüyor.
Last update on Kasım 3, 1:17 pm by Gampus Net.
Doğan Köseoğlu
1656
Evet bende tesadufen goruyorum
Bu da tesadüf oldu. Bildirimlerde sıkıntılar var. Burdan bildirimlerden sorumlu arkadaşa sesleniyorum, it's not working buddy =))
Emre önal
1656
Evet bende tesadufen goruyorum
Bana da çatır çatır bildirim geliyor ilginç..
Bunu ilk sen beğen
Kürşad Vural
bildirimler akıyor bende.
Harika bi site !
YAMAN MENDERES
ahhh bir zengin olsam
Bunu ilk sen beğen
YAMAN MENDERES
can sıkıntısı her daim iyi tarafından bak ya ölmüş olsaydın canında sıkılmazdı bilemezdin bilseydin ödün kopardı
Bunu ilk sen beğen
Ali Emre Atalay
Ne kadar da sessiz
Bunu ilk sen beğen
bu karantina günlüklerinde napıyo bu millet
Bunu ilk sen beğen
nerde bu dewlet nerde bu millet
Bunu ilk sen beğen
neden bu sitede anlık yorum yaamıyoruz admin bakman lazım bu işlere işleri kolaylaştır buralar gökdelen olsun trump towerler dikelim böle dutlul kalmasın ya :D
tam yoruma hewesleniyoruz bilmem kaç sn bekleyiniz diyo olmaz böle :D
tab a basınca otomatik gitmiyor ileti emojiler çıkıyo ://
Bunu ilk sen beğen
Gampus Net
neden bu sitede anlık yorum yaamıyoruz admin bakman lazım bu işlere işleri kolaylaştır buralar gökdelen olsun trump towerler dikelim böle dutlul kalmasın ya :D tam yoruma hewesleniyoruz bilmem kaç sn bekleyiniz diyo olmaz böle :D tab a basınca otomatik gitmiyor ileti emojiler çıkıyo ://
Anlık yorum yapabiliyorsunuz ama sanırım sunucu kaynaklı bazı gecikmeler yaşandığı için sizi bir kaç saniye bekletiyor olabilir :)
Bunu ilk sen beğen