Şimdi gidiyorum filme. Dönüşte kritik yapacağım. Takipte kalın
YAMAN MENDERES
Şimdi gidiyorum filme. Dönüşte kritik yapacağım. Takipte kalın
bende merak ediyorum gidemedik bi türlü emziren kadınların sütü kesiliyormuş şükran ovalı gitmiş filme daha da merak ettim nasıl içeriği
Bunu ilk sen beğen
Fatma YILMAZ
Evet. Çok güzel bir biyografik film olmuş. Alya gibi duygusal. Ağlamaktan utanmıyorsanız gidin derim. Baba gerçekten babaymış onu anlıyorsunuz. Timuçin ESENin oyunculuk süperdi. Sanki gerçek müslüm gürsesti mübarek. Limoncu Alinin meşhur lafı "Kaçtığın için mi geldin kovaladığın için mi?"
Peki siz gençler filme neden gideceksiniz ya da gittiniz? Ben kovaladığım için gittim
F. Vural YILMAZ
Pazar günü gittim ben de. Gerçekten çok güzel olmuş 😊.
Bunu ilk sen beğen
Beyza CİNOĞLU
Sinemaya gidemez oldum, niyeyse ne kadar güzel çekilmiş olursa olsun filmin seyrine dalmak yerine bambaşka noktalarına kafayı takıyorum. Zihnim gidip oyuncuların gerçek hayatta nasıl birileri olduğuna yahut film setinin düzenine bazen de senaryonun başka şekilde nasıl gidebileceğine flan takılıyor :( zevk alamıyorum :/
Bunu ilk sen beğen
F. Vural YILMAZ
Sinemaya gidemez oldum, niyeyse ne kadar güzel çekilmiş olursa olsun filmin seyrine dalmak yerine bambaşka noktalarına kafayı takıyorum. Zihnim gidip oyuncuların gerçek hayatta nasıl birileri olduğuna yahut film setinin düzenine bazen de senaryonun başka şekilde nasıl gidebileceğine flan takılıyor :( zevk alamıyorum :/
Müslüm Baba gerçek hayatta da çok mütevazi bir insandır. O yüzden düşünmeye gerek yok. Zevkini çıkar ☺